• facebook
 • rss
 • Piękne kadry uzdolnionej amatorki

  ab

  dodane 07.07.2015 08:58

  Zakochana w Paryżu elblążanka podzieliła się swoimi „Zapiskami z podróży.” Miłośnicy fotografii spotkali się na wernisażu Anny Gajewskiej.

  - Znam Anię prywatnie i wiem, że pasjonuje się tym, co robi. Zdjęcia, które  możemy tu obejrzeć pokazują, że jest w tym naprawdę dobra - mówi pani Dorota. Kobieta była jedną z kilkudziesięciu osób, które w poniedziałkowe popołudnie przyszły na otwarcie wystawy zdjęć Anny Gajewskiej pt. „Zapiski z podróży.”

  Najwięcej fotografii jest z Paryża. - Tam jestem najczęściej i zawszę znajdę chwilę, by zrobić zdjęcie - tłumaczy Anna Gajewska. Odwiedzający wystawę mogą także obejrzeć ujęcia z Rzymu i Londynu. Nie zabrakło również sycylijskich i hiszpańskich widoków.

  Są to zdjęcia, które zainspirowały autorkę. - Nie było klucza, według którego dobierałam je na tę wystawę - przyznaje. 

  Anna Gajewska ma zapisane w pamięci miejsca, które powinna sfotografować. Robi to w czasie kolejnych wyjazdów. Nierzadko jedno miejsce fotografuje wiele razy, w różnych porach roku i przy różnej pogodzie.

  - Kocham miejsca, w których była moja siostrzenica. Mam z nich miłe wspomnienia, szczególnie z Paryża i Hiszpanii - mówi pani Joanna.

  - Lubię oglądać i zwiedzać. Jestem zadowolona, że tu dziś przyszłam - dodaje pani Teresa.

  Anna Gajewska pochodzi z Elbląga. Jest licencjonowanym pilotem wycieczek, podróżniczką, miłośniczką europejskich szlaków. 

  - Nawet nie przypuszczałam, że jest tak dobrym fotografem. Nie zapominajmy, że jest amatorką. Zaprezentowane zdjęcia dla mnie są super - przyznaje pani Dorota.

  Wystawę „Zapiski z podróży” można oglądać do końca sierpnia w filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Ogólnej.  
   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół