• facebook
 • rss
 • Przyjaciele Jezusa

  ab

  dodane 17.11.2015 16:20

  Uczniowie elbląskich szkół rozpoczęli rekolekcje Chcemy Słuchać Boga, czyli CSB - Betania.

  Konferencje, scenki, modlitwa wstawiennicza, możliwość spowiedzi. Uczniowie elbląskich szkół rozpoczęli rekolekcje Chcemy Słuchać Boga, czyli CSB - Betania.

  - Rekolekcje bardzo mi się podobają. Można usłyszeć bardzo wiele wartościowych treści - mówi Patryk. - W tego typu spotkaniach uczestniczę zawsze, gdy mam taką możliwość. Te rekolekcje są ciekawsze niż ubiegłoroczne - stwierdza Ania.

  Rekolekcje spodobały się również Nikoli. - Panuje tu bardzo miła atmosfera. Można też potańczyć. Jest bardzo sympatycznie - wymienia.

  Panie Irena i Grażyna modlą się za uczestników rekolekcji „MW - Przytulisko”. - Jesteśmy zaskoczone, że jest takie zainteresowanie modlitwą wstawienniczą. Nie myślałyśmy, że będzie aż tylu chętnych. Frekwencja oczywiście nas cieszy - zaznaczają.

  Z kolei Daria i Klaudia czuwają przy tablicy „Przyjaciele Jezusa”. - Czekamy na wszystkich, którzy tu przyszli - mówi Daria. - Każdy może napisać swoje imię na tablicy: „Przyjaciele Jezusa” - dodaje Klaudia. - Każdy, kto się na nią wpisze, jest przyjacielem Jezusa, a On obdarowuje swoich przyjaciół - tłumaczy Daria.

  Karolina na rekolekcje na hali Centrum Sportowego-Biznesowego przyszła po raz drugi. - Na rekolekcjach byłam także w ubiegłym roku - opowiada. - Wtedy jednak przyszłam tylko po to, by nie mieć lekcji. Od razu wyszłam ze znajomym. W tym roku stwierdziłam, że będę w nich uczestniczyć - zapewnia Karolina.

  W drugim dniu rekolekcji młodzież będzie modlić się przy symbolach Światowych Dni Młodzieży oraz spotka się z chłopakami Wyrwanymi z Niewoli. By w rekolekcjach mogła wziąć udział jak największa liczba osób zostały zorganizowane dwie tury spotkań.

   

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Reklama

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół