• facebook
 • rss
 • Zauważyć ten "Moment"

  ab

  dodane 12.01.2016 10:25

  - Warto korzystać z życia, bo trwa ono tylko przez chwilę - opowiada Jakub Kosobudzki.

  - Świat współczesny: nienawiść, ból, cierpienie, smutek, śmierć. Ile jest momentów w naszym życiu, gdy nie umiemy docenić tego, co nas otacza? - pyta w swoim autorskim filmie Jakub Kosobudzki.

  - Nasze życie składa się z wielu momentów kiedy upadamy i podnosimy się. To my decydujemy jak się ono potoczy - zapewnia w dalszej części filmu.

  „Moment” to trzyminutowa refleksja o współczesnym świecie młodego, pochodzącego z Elbląga twórcy. - Mam nadzieję, że film ten zmieni wasze myślenie i zaczniecie żyć! - wyraża nadzieję Jakub.

  „Moment” to efekt kilkumiesięcznych przemyśleń debiutującego filmowca, trzymiesięcznej pracy nad obrazem oraz dni spędzonych na montażu.

  - Mój pierwszy autorski film, który ma na celu uświadomienie nam, że warto korzystać z życia, bo trwa ono tylko przez chwilę, a tym samym namawia nas do odstawienia myśli o przyszłości i umartwiania się nad swoim losem - informuje o istocie produkcji Jakub.

  W ciągu zaledwie kilku dni jakie upłynęły od premiery film „Moment" obejrzało ponad 5 tys. osób. "Dobra robota, film jest super, głęboko przemyślany, każde zdanie to nowe przesłanie. Jestem zachwycona" - napisała w komentarzu Ewa Dyba, internautka. "Nie należy przegapić tak wspaniałego talentu" - dodała.

  Jak wam podoba się debiut Jakuba? Zapraszamy do obejrzenia filmu „Moment”.

   

   

   

   

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • DNA
   13.01.2016 11:17
   Słabiutki przykład amatorszczyzny, w złym wydaniu. Kilka bezładnych widoczków i napuszony komentarz. Doceniam dobre intencje Autor... ale do skończonego i przemyślanego dzieła to daleko. Brak pomysłu i chaos obrazowy. Nijakość dość pretensjonalna.Ale tak to jest z debiutami.
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół