• facebook
 • rss
 • Nasza mała tradycja

  Łukasz Sianożęcki Łukasz Sianożęcki

  dodane 10.09.2016 16:31

  - Cieszymy się, że tegoroczny piknik zbiega się z rozpoczęciem Tygodnia Wychowania, bo przecież wszystkim zależy na dobrym wychowaniu naszych dzieci - mówi J. Parasiak.

  - Piknik rodzinny jest już naszą stałą, wieloletnią tradycją. Każdy rok edukacji rozpoczynamy Mszą Świętą oraz wspólną zabawą dzieci, rodziców i przyjaciół naszej placówki - mówi Jolanta Parasiak, prezes Niepublicznego Przedszkola im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu. - Tegoroczny piknik jest wyjątkowy, ponieważ świętujemy 10-lecie istnienia przedszkola - dodaje.

  Jak mówi =, poprzez tę zabawę stowarzyszenie kierujące placówką chce podziękować wszystkim osobom angażującym się w życie przedszkola. - Dziękujemy za to, że są przez te lata z nami i wspierają nas w różnych dziedzinach i aspektach - wyjaśnia J. Parasiak.

  Podkreśla, że wyjątkowo cieszy się, że tegoroczny piknik zbiega się z rozpoczęciem Tygodnia Wychowania w polskim Kościele. - Nam wszystkim bowiem zależy na dobrym wychowaniu naszych podopiecznych, a poprzez wspólną modlitwę i zabawę realizujemy te najważniejsze jego aspekty.

  Podczas rodzinnego pikniku, na który przybyli zarówno rodzice obecnych wychowanków przedszkola, jak i jego absolwenci dzieci mogły uczestniczyć w wielu różnych grach i zabawach. Obejrzały także przedstawienie o piratach, uczestniczyły w szybkim kursie tańca, mogły również zmierzyć się ze swoimi rodzicami w grze w szachy czy postrzelać do tarczy i puszek. - A hitem jak zwykle jest malowanie buziek - podsumowuje pani prezes, wskazując na długą kolejkę do pań wizażystek.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół