• facebook
 • rss
 • Bóg jest naszą pasją

  Agata Bruchwald Agata Bruchwald

  dodane 15.06.2017 21:45

  Na bisy z Gospel Joy zaśpiewał ksiądz proboszcz.

  Zapowiadając pieśń „Ojcze nasz”, Agnieszka Górska-Tomaszewska, dyrygent chóru Gospel Joy, powiedziała, że kiedy Bóg w naszym życiu nie jest obecny tylko w niedzielę, możemy o Nim mówić każdego dnia. Od poniedziałku do piątku. Wtedy Bóg jest naszą pasją.

  Chór Gospel Joy wystąpił w uroczystość Bożego Ciała w Ryjewie. - Podoba mi się ich występ. Zespołu wcześniej nie znałam. Atmosfera jest super. Ludzie są aktywni - ruszają się, tańczą. Cieszę się, że taki koncert może się odbyć w Ryjewie. Bo to przecież mała wieś. To dobrze, że takie koncerty są nie tylko w dużych miastach, ale i w małych miejscowościach - mówi Paulina.

  - Wystarczy przyjąć Jezusa do swojego życia, tak raz na zawsze. A Duch Święty nas napełni. Później możemy prosić Go, aby nas jeszcze bardziej napełniał. W życiu będą pojawiać się różne przeszkody, rzeczy, o które będziemy się potykać. Ale kiedy będziemy napełnieni Duchem Świętym, będzie nam łatwiej. Będziemy wsparciem dla innych. Choć to nie my sami, a Duch Święty będzie przez nas działał - powiedziała po pieśni „Napełniaj mnie” A. Górska-Tomaszewska.

  Publiczności koncert podobał się. Chóru bez bisów nie wypuściła. Zespół piosenkę „na życzenie” publiczności wykonał wspólnie z ks. Krzysztofem Sękułą. Zaśpiewali „Taki jak Ty”.

  - Nie jest ważne to, że nie śpiewałem przez cały koncert, bo przecież wystarczy mieć swoje 5 minut - podsumował swój występ ks. Krzysztof.

  Organizatorem koncertu uwielbienia w Ryjewie był ks. Sękuła, proboszcz parafii bł. Michała Kozala, wraz z parafianami.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół