Nowy numer 03/2020 Archiwum

Bp Jacek Jezierski w redakcji "Gościa Elbląskiego"

Jako jeden z pierwszych zobaczył nowy diecezjalny dodatek.

Dziś redakcję „Gościa Elbląskiego” odwiedzili szczególni goście: bp Jacek Jezierski i jego sekretarz ks. Waldemar Maliszewski.

Księdzu biskupowi wręczyliśmy pierwszy numer „Gościa Elbląskiego”. Pasterz diecezji elbląskiej jest jedną z pierwszych osobą, która zapozna się z wkładką wydawaną od tego tygodnia

Dla nas - redakcji elbląskiego dodatku „Gościa Niedzielnego” - dzisiejsze odwiedziny były wielkim zaszczytem. Ksiądz biskup pobłogosławił naszej dalszej pracy.    

Przypominamy, że „Gościa Niedzielnego” z dodatkiem elbląskim można już kupić w punktach sprzedaży prasy, a w najbliższą niedzielę - w każdej parafii.   

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama