Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dar z serca przejdź do galerii

Radością ze zbliżających się świąt najchętniej dzielimy się z przyjaciółmi.

- Takie spotkanie jak dzisiejsze to doskonała okazja, aby podzielić się z naszymi przyjaciółmi radością ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i pokazać, jak rozwija się nasza placówka - mówił Tomasz Dłuszczakowski, dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Elblągu, podczas szkolnej wigilii.

Na przedświąteczne spotkanie uczniowie i nauczyciele zaprosili wielu znamienitych gości z przewodniczącym Rady Miasta Elbląga Markiem Pruszakiem na czele. Przewodniczący przybliżył dzieciom postać świętego Mikołaja, który od niedawna jest patronem naszego miasta. - Jako święty jest zawsze blisko Dzieciątka Jezus, a jako nasz patron wyprasza u Niego wiele łask na nadchodzące święta dla dzieci z naszego miasta - mówił M. Pruszak.

Goście przybyli do placówki SPSK mogli również obejrzeć dwa przedstawienia jasełkowe przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Młodsi przygotowali występ poświęcony temu, jak przyjmowano Pana Jezusa dwa tysiące lat temu w Betlejem, a jak przyjmujemy Go dziś. Z kolei gimnazjaliści zaprezentowali alegoryczną sztukę pt. "Dar z serca".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL