Nowy numer 49/2023 Archiwum

Przywrócić małżeństwo na piedestał

Dziś tę rangę lewicowa propaganda chce przypisać każdej dowolnej relacji między dwojgiem (a czasem nawet kilkorgiem) osób.

Wraz z napływającą do Polski z Zachodu coraz szerszą falą relatywizmu trafia do nas tendencja do rozmazywania, wypaczania, a nawet całkowitego odwracania definicji małżeństwa. Coś, co jeszcze do niedawna było dla wszystkich w oczywisty sposób związkiem kobiety i mężczyzny, lewicowa propaganda próbuje dziś przypisać do każdej dowolnej relacji między dwojgiem (a czasem już nawet kilkorgiem) osób.

Małżeństwo traci w ten sposób swoją unikatowość, swoją wyjątkową wartość oraz zaciera swój podstawowy cel.

Dlatego potrzeba, aby za każdym możliwym razem przypominać nam tę tradycyjną i jedynie prawdziwą definicję małżeństwa. Potrzeba nam celebracji małżeństwa jako związku jednego mężczyzny i jednej kobiety.

Taką okazją ku temu może być Międzynarodowy Tydzień Małżeństw, który odbędzie się w początkowych dniach lutego. Świętować będzie wiele miast Polski, w tym także Elbląg. Aż do Walentynek na małżonków będzie czekać mnóstwo atrakcji, promocji, zabaw, wykładów i spotkań przygotowanych specjalnie dla nich.

Niech ten tydzień będzie szansą, aby po raz kolejny nadać tradycyjnemu małżeństwu odpowiednią rangę i przywrócić należne mu miejsce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy