Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zarażać szczęściem

Już 11 czerwca ulicami Elbląga przejdzie kolejny Marsz dla Życia i Rodziny.

W łączności z miastami w całej Polsce będziemy tego dnia publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. Na marszu spotkamy się z osobami, z którymi dzielimy te same wartości i będziemy mogli zarażać innych swoim szczęściem.

Pierwszy Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Warszawy w 2006 roku. Z roku na rok inicjatywa zyskiwała coraz większą popularność. Zaczęły włączać się w nią kolejne miasta. W Elblągu Marsz dla Życia i Rodziny po raz pierwszy odbył się 7 lat temu.

Organizatorem elbląskiego Marszu dla Życia i Rodziny jest Wydział Duszpasterstwa Rodzin. - W dobie obecnej cywilizacji jest zapotrzebowanie na promocję zdrowej rodziny. Rodziny, która jest podstawą, fundamentem rozwoju społeczeństwa - mówi ks. dr Mariusz Ostaszewski, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin.

Kolumna Marszu dla Życia i Rodziny wyjdzie z placu Jagiellończyka w stronę placu przed katedrą św. Mikołaja. Tam na uczestników będą czekały liczne atrakcje. Duża część z nich przygotowywana jest z myślą o najmłodszych uczestnikach pochodu.

Zobacz, jak maszerowaliśmy w zeszłym roku: Marsz Dla Życia i Rodziny - Elbląg 2016.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma