Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wolni u stóp Królowej

Najwyższy czas, by zapisać się na męskie oblężenie Jasnej Góry.

Mężczyźni Boga oraz Centrum Nowej Ewangelizacji Diecezji Elbląskiej zapraszają do udziału w pielgrzymce mężczyzn na Jasną Górę dnia 23 czerwca 2018 r.

- Męskie Oblężenie Jasnej Góry to projekt wzmacniający mężczyzn w rolach ojców, obrońców, żywicieli, liderów - mówi ks. Grzegorz Puchalski, dyrektor CNE.

- Pilnie musimy odzyskać odpowiedzialnych mężów i ojców, musimy zawalczyć o promowanie odpowiedzialnych postaw opartych na prawdziwych wzorcach, przede wszystkim zaś musimy oprzeć formację mężczyzn o solidny i trwały fundament jakim jest Jezus Chrystus - Syn Boży i Syn Maryi - przypomina.

Wyjeżdżamy z Elbląga autobusem w sobotę 23 czerwca br. godz. 6.00 z Placu Jagiellończyka. Koszt - 75 zł. Powrót około 4.00 w niedzielę. Zgłoszenia do Mariusza Wąsickiego - kom. 530 008 988, e-mail: mwasickister@gmail.com

Zachęcamy do zaproszenia innych mężczyzn - swoich krewnych, przyjaciół, kolegów. To wydarzenie jest naprawdę warte polecenia!

 

Planowany program Pielgrzymki:

„Męskie oblężenie Jasnej Góry - Mężczyźni u tronu Królowej”

Hasło: Tu jesteśmy naprawdę wolni

Szczyt Jasnogórski

14.00 – Męskie uwielbienie

14.30 – Wykład I , Jacek Pulikowski

15.15 – Męskie uwielbienie

15.35 – Wykład II, Mieczysław Guzewicz

16:10 – Przerwa

16:30 – Wykład III – Ks. Abp Grzegorz Ryś

17:10 – Wykład IV – Donald Turbitt

18.00 – Eucharystia

19.00 – Zawierzenie

19.15 – Modlitwa wstawiennicza

20:00 – Apel Jasnogórski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL