Nowy numer 03/2020 Archiwum

Forum Rodziny tuż, tuż

Przyjdź i odnów więź ze swoim małżonkiem.

W dniach 10-13 czerwca w parafii św. Brata Alberta w Elblągu odbędzie się jubileuszowe X Forum Rodziny.

- Jak co roku zachęcamy do tego, aby przyjść na to wydarzenie - mówi Andrzej Michalczyk z Wspólnoty Małżeństw, jednego z organizatorów forum. - Jest to świetny czas, aby zobaczyć swoje miejsce w małżeństwie i w rodzinie i odnowić swoją więź z współmałżonkiem - dodaje.

Tegorocznym hasłem spotkania są słowa "Szczęśliwi - bo razem".

Jak przystało na jubileuszową edycję w trakcie tegorocznego forum wystąpi, aż trzech prelegentów, a nie jeden, tak jak bywało dotychczas.

Franciszkanin o. Grzegorz Piśko wygłosi konferencję nt. "Małżeństwo, rodzina - sukces". Ks. Sławomir Małkowski, rektor elbląskiego Wyższego Seminarium Duchownego będzie opowiadał o przebaczeniu w rodzinie, z kolei ks. Edward Rysztowski, proboszcz parafii św. Rodziny wyjaśni jak ważną misję do spełnienia ma małżeństwo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama