Nowy numer 14/2020 Archiwum

Podróż do Betlejem przejdź do galerii

Grali z uśmiechem na ustach.

W niedzielę 13 stycznia dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego im. bł. Franciszki Siedliskiej przedstawiły w elbląskich kościołach jasełka.

Grupa Nutek wystąpiła w kościele pw. św. Floriana, natomiast najmłodsi z Koniczynek i Serduszek zagrali w kościele pw. bł. Franciszki Siedliskiej.

Zdolności aktorskie przedszkolaków z grupy Aniołków podziwiać mogli wierni w kościele pw. Miłosierdzia Bożego, a z grupy Iskierek - Wszystkich Świętych.

- Wszystkich naszych gości powitać bardzo chcemy. Za tak liczne przybycie ślicznie wam dziękujemy. Buzie nam się śmieją, a w sercach radość wielka, że wstąpiliście zobaczyć nasze jasełka. Usiądźcie wygodnie, serdecznie zapraszamy. W podróż do Betlejem za chwilę się udamy - powitali publiczność młodzi artyści w kościele pw. Wszystkich Świętych.

Publiczność przedszkolaków nagrodziła gromkimi brawami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama