Nowy numer 13/2020 Archiwum

Siewcy Lednicy wystąpią w diecezji elbląskiej

Siewcy Lednicy wystąpią podczas koncertu uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała.

Koncert uwielbienia w uroczystość Bożego Ciała tradycyjnie odbędzie się w Ryjewie. Tym razem zaproszenie przyjęli Siewcy Lednicy.  

Od lat członkowie grupy służą podczas Spotkań Młodych Lednica 2000 - komponują muzykę, modlą się z uczestnikami spotkania. To oni wypromowali takie utwory jak: „Słuchaj, Izraelu”, „Błogosławcie Pana”, „Tańcem chwalmy Go”.

Przy Gminnym Ośrodku Kultury Siewcy Lednicy wystąpią 20 czerwca o 16.30.

Tegoroczny koncert uwielbienia w Ryjewie odbędzie się po raz piąty. W ubiegłym roku w uroczystość Bożego Ciała w Ryjewie wystąpili Nieboskłonni, a wcześniej Adoration Group, Trishagion i Gospel Joy.

Organizatorami koncertu są ks. Krzysztof Sękuła i parafia bł. Michała Kozala w Ryjewie.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama