Nowy numer 04/2020 Archiwum

Inauguracja Letniego Salonu Muzycznego

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zainaugurowało dziś XXII Letni Salon Muzyczny.

Koncertem "Wieczór piosenek poważnych i niepoważnych" ETK zainaugurowało dziś XXII Letni Salon Muzyczny "Bażantarnia" 2019.

W muszli koncertowej w Bażantarni elblążanie mogli podziwiać aktorów Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W repertuarze lekkim i przyjemnym, ale i skłaniającym do przemyśleń zaprezentowali się Marta Masłowska, Beata Przewłocka i Marcin Tomasik.

- Bardzo się cieszę, że są w Elblągu imprezy z kulturą wysoką, które potrafią gromadzić tak dużą publiczność. I to pomimo nienajlepszej pogody - mówi pani Edyta, która na inaugurację salonu przyszła wraz z dziećmi. Jak mówi, w leśnych okolicznościach Bażantarni może świetnie bawić się cała rodzina. - Dzieci chętnie brykają wśród drzew, a mnie pozwalają spokojnie wysłuchać muzyki. Mam nadzieję, że będzie tak do końca koncertu - śmieje się.

Rzeczywiście na dzisiejszą inaugurację przybyli zarówno najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, jak i dorośli oraz seniorzy.

Dzisiejszemu koncertowi towarzyszył także konkurs związany tematycznie z historią teatru w Elblągu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama