Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zbliża się czuwanie młodzieży

Tym razem odbędzie się ono 18 października w parafii pw. Brata Alberta w Iławie.

Pierwsze powakacyjne spotkanie młodzieży diecezji elbląskiej poprowadzi ks. Zbigniew Drzał, opiekun wspólnoty młodzieżowej Młodzi i Miłość z Gdańska.

Modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 20. W planie: konferencja, świadectwa, grupy dzielenia, poczęstunek, sakrament pokuty i pojednania, adoracja Najświętszego Sakramentu. Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie Eucharystia. Spotkanie zakończy się ok. godz. 24.

Opiekunowie grup, które wezmą udział w czuwaniu, proszeni są o zgłoszenie przybycia do wtorku 15 października (duszpasterz.elblag@o2.pl).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama