Nowy numer 14/2020 Archiwum

Cztery nowe zachorowania w województwie warmińsko-mazurskim

W tym trzy osoby z jednostki wojskowej w Elblągu zarażone wirusem SARS-CoV-2. Od początku epidemii w regionie wykryto 11 przypadków koronawirusa.

W sumie odnotowano cztery nowe przypadki COVID-19. Jeden to mężczyzna, który trafił do szpitala w Ostródzie, trzy kolejne to osoby z jednostki wojskowej w Elblągu - dwaj mężczyźni i jedna kobieta. Cała trójka trafiła do 7. Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Jak zapewniają służby, cała czwórka jest w stanie dobrym.

W sumie od początku epidemii w regionie wykryto 11 przypadków koronawirusa, z czego 9 osób przebywa w szpitalu w Ostródzie.

Przypomnijmy, że statystyki dotyczące naszego województw na wczoraj (17 marca) wyglądały następująco:

  • hospitalizowanych: 57, w tym 7 zakażonych (bez dzisiejszych zachorowań)
  • kwarantanna szpitalna: 2
  • kwarantanna domowa: 314
  • nadzór epidemiologiczny: 1227
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama