Nowy numer 22/2020 Archiwum

Rekolekcje z księdzem Rafałem

"Dlaczego już nie wierzę?" - ks. Rafał Główczyński pyta młodzież w pierwszej nauce rekolekcyjnej.

Kilka dni temu ks. Rafał Główczyński został zaproszony do facebookowej grupy w nazwie „Jaka to wóda?”. Zastanawiał się, czy zaproszenie przyjąć, czy raczej odrzucić. - Wtedy coś wewnętrznego powiedziało mi: zaakceptuj - mówi ks. Rafał w filmiku, w którym zapowiada rekolekcje.

Po przyjęciu zaproszenia przedstawił się pozostałym członkom grupy. Napisał, że jest księdzem i jeśli ktoś chce porozmawiać, albo poprosić o modlitwę, to może się z nim skontaktować. Odzew był niespodziewanie duży.

To stało się inspiracją do przeprowadzenia rekolekcji online „Jaka to wóda?”. Przygotowując nauki, ks. Rafał zadał kilka pytań członkom grupy. Odpowiedzieli na nie. I tak powstały trzyczęściowe rekolekcje:

  • Dlaczego już nie wierzę?
  • Co w życiu boli najbardziej?
  • Co daje szczęście?

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej nauki rekolekcyjnej:

Dlaczego już nie wierzę? | Jaka to wóda? | Część pierwsza
ks. Rafał Główczyński SDS
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama