Nowy numer 22/2020 Archiwum

Spowiedź księdza. Odsłona druga

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania "Księdza z osiedla".

"Najlepszy ksiądz na jutubach", "Miałem iść spać, bo jutro e-lekcje, ale wolałem posiedzieć i obejrzeć wszystkie odcinki na kanale, było warto", "Bardzo mocny i dobry film!", "Jedna z dobrych rzeczy, które wyszły z tej kwarantanny - to księdza aktywność w sieci. Naprawdę świetna inicjatywa i wykonanie!" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod kolejnym nagraniem ks. Rafała Główczyńskiego, które umieścił w sieci.

Salwatorianin z Elbląga publikuje na kanale "Ksiądz z osiedla" filmy, w których nie boi się mierzyć z trudnymi i kontrowersyjnymi pytaniami czy zarzutami stawianymi dziś wobec kapłanów.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej "Spowiedzi księdza":

SPOWIEDŹ KSIĘDZA [#2]
Ksiądz z osiedla
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama