Nowy numer 39/2023 Archiwum

Najcudowniejsza laurka

Prosimy o siły dla nich na każdy dzień.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu uczestniczyły we Mszy św. w kościele św. Floriana.

– Uczestnicząc w tej najpiękniejszej z możliwych modlitw, jaką jest Msza św., tworzycie swoim babciom i dziadkom najcudowniejszą laurkę – mówił do dzieci ks. Andrzej Klukowski, proboszcz parafii. 21 stycznia na Eucharystii zgromadzili się najmłodsi podopieczni przedszkola z grupy Serduszek i Nutek, zaś kolejnego dnia, w Dzień Dziadka, na nabożeństwo wybrały się dzieci z grup Iskierek, Aniołków i Koniczynek.

– Modlimy się dziś za naszych dziadków i nasze babcie, gdyż właśnie w tych dniach przeżywają oni swoje święto. Modlimy się o każdego z nich. Prosimy o siły dla nich na każdy dzień i wszelkie potrzebne łaski. A dla tych, którzy odeszli już do Pana Boga, prosimy o to, by ich przyjął do siebie i w niebie mogli przeżywać wieczne szczęście – mówił kapłan. Duszpasterz katolickiego przedszkola podkreślał także, że obecność dzieci na nabożeństwie to dowód miłości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast