"Jako i my odpuszczamy… Nie bój się!"

To książka o lęku przed utratą wiary, ochronie życia i przebaczeniu.

Ukazała się kolejna, już 6., książka Krzysztofa Łaszuka „Jako i my odpuszczamy... Nie bój się!”. Promocja publikacji odbyła się we wspomnienie św. Faustyny, 5 października, w kaplicy parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku. Była połączona z modlitwą Koronką do Bożego Miłosierdzia i wspólnym, głośnym czytaniem „Dzienniczka” przez wiernych.

Autor cieszył się, że to wydarzenie miało miejsce w dniu wspomnienia jego ulubionej świętej. - Jej „Dzienniczek" jest pasjonujący. Dużo osób czyta przeżycia mistyczne Faustyny. Takie głośne czytanie pozwala jeszcze bardziej zgłębić Boże miłosierdzie, które jest jedynym ratunkiem dla nas, grzeszników - mówi.

Wstęp do publikacji napisał dr Leszek Marczuk, lekarz psychiatra. „ »Jako i my odpuszczamy… Nie bój się!« to kolejne świadectwo życia wiarą. Jest to zaproszenie do wędrówki zranionego serca. Jej lektura może pomóc przejść przez doświadczenie bólu, poczucia porażki czy winy. Lęk przed utratą wiary, ochrona życia, przebaczenie - to trzy tematy poruszane w książce” - napisał L. Marczuk.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Pomoc Misjonarzy Krwi Chrystusa, kupić ją można m.in. poprzez ich stronę internetową.

"Jako i my odpuszczamy… Nie bój się!"   Krzysztof Łaszuk jest osobą konsekrowaną. Były opozycjonista, z wykształcenia teolog, z zawodu elektryk. Mieszka w Malborku. Agata Bruchwald /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..