Konkurs piosenki religijnej w Nowym Stawie

Nowy Staw zaprasza solistów i zespoły do udziału w konkursie piosenki religijnej.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki oraz władze samorządu Nowy Staw, zapraszają na doroczny przegląd pieśni i piosenek religijnych. IV Konkurs Pieśni Religijnej, w tym roku odbywa się pod hasłem "Maryja Matka Całego Świata". Przesłuchania uczestników rozpoczną się o godz. 9, 12 maja 2022 r.

„Zapraszamy do udziału wszystkie osoby z diecezji elbląskiej, dla których muzyka jest źródłem przeżyć duchowych. Pamiętajmy - Kto śpiewa ten podwójnie się modli" - zapraszają organizatorzy. Do udziału zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych oraz średnich. Swoje talenty mogą zaprezentować zarówno zespoły jak i soliści. Każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować jeden utwór. Także każdą grupę wiekową może reprezentować jeden wykonawca i jeden zespół z danej placówki.

Konkurs obędzie się tradycyjnie w Galerii Żuławskiej przy ul. Rynek Kościuszki 1 w Nowym Stawie. Patronatem honorowym przegląd objął biskup elbląski dr Jacek Jezierski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..