Nowy numer 15/2024 Archiwum

Noc czuwania dla Polski

Noc Modlitwy o Błogosławieństwo dla Polski odbędzie się w parafii św. Wojciecha w Elblągu.

Wspólnota Wojowników Maryi zaprasza na nocne czuwanie w intencji o błogosławieństwo dla Polski. Nabożeństwo odbędzie się 16 lutego w kościele św. Wojciecha w Elblągu, a jego rozpoczęcie zaplanowano na godz. 19.

Noc Modlitwy o Błogosławieństwo dla Polski rozpocznie się od Drogi Krzyżowej, następnie zaś sprawowana będzie Msza Święta z nauką rekolekcyjną. Czuwanie zakończy adoracja Najświętszego Sakramentu. Koniec nabożeństwa zaplanowano na godz. 22.

Organizatorzy w zaproszeniu zwracają uwagę na słowa św. Jana Pawła II, który nawoływał do szczerej modlitwy w intencji ojczyzny. „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna! To są moi bracia i siostry! I zrozumcie, wy wszyscy, którzy lekkomyślnie podchodzicie do tych spraw, zrozumcie, że te sprawy nie mogą mnie nie obchodzić, nie mogą mnie nie boleć! Was też powinny boleć! Łatwo jest zniszczyć, trudniej odbudować. Zbyt długo niszczono! Trzeba intensywnie odbudowywać! Nie można dalej lekkomyślnie niszczyć!” - przywołują słowa papieża Polaka.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy