Modlitwa z o. Johnem

red.

publikacja 05.06.2018 19:05

Rekolekcjonista z Ugandy poprowadzi trzydniowe rekolekcje.

Modlitwa z o. Johnem Rekolekcje ewangelizacyjne z o. Johnem Bashoborą w Elblągu Agata Bruchwald /Foto Gość

Ojciec John Bashobora odwiedzi Elbląg po raz drugi. Podobnie jak poprzednio poprowadzi rekolekcje, które tym razem odbywać się będą od 17 do 19 sierpnia.

W programie modlitewnego spotkania są nie tylko konferencje prowadzone przez rekolekcjonistę z Ugandy, ale i modlitwa różańcowa, Koronka do Bożego Miłosierdzia, uwielbienia. Centralnym punktem każdego dnia będzie Msza św.

Chętni do udziału w tym religijnym wydarzeniu mogą zapisać się poprzez stronę internetową: www.rekolekcje-elblag.pl. Obecnie zapisy przyjmowane są również w salce przy katedrze św. Mikołaja w Elblągu w każdą niedzielę od godz. 10 do 13.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer tel.: 606 181 748 lub 573 956 721 (w godz. 16-20).

Koszt trzydniowych rekolekcji dla osoby dorosłej wynosi 80 zł, a dla młodzieży - 50 zł. Dzieci do 6. roku życia - wstęp wolny. Organizatorzy przewidzieli również możliwość wykupienia wyżywienia.

„Wiara ks. Johna Bashobory w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga. Posługuje wieloma charyzmatami, głosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach świata. Otwartym sercem odpowiada na każdą prośbę o modlitwę wstawienniczą” - piszą organizatorzy.

Rekolekcje odbędą się w hali sportowo-widowiskowej w Elblągu (ul. Grunwaldzka 135). Liczba miejsc ograniczona.