Zaprosili diabła do zabawy

Elbląska dyskoteka zaprasza na „imprezę z piekła rodem.” Organizatorzy chcąc ściągnąć jak najwięcej osób, proponują m.in. darmowe wejście.

„Devils Night” w elbląskiej Arenie Wysokiej odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 maja. „Panie do 22.00 wchodzą gratis, a w dodatku na wasze głowy trafią diabelskie rogi” - mówi lektor w filmiku - zaproszeniu na imprezę.

Zachwycony pomysłem jest jeden z lokalnych portali. „Wszystkie dusze z piekła rodem w sobotę będą mogły w Arenie diabelsko się zabawić! Jest choć troszkę w Tobie z diabełka? To wpadaj, bo będzie mega diabelska imprezka! Diabełki i diablice, Arena czeka na Was w sobotę! Nie zapomnijcie zabrać swoich różków! Rozdają 150 diabelskich gadżetów” - promuje imprezę na portalu społecznościowym portal.

Zaledwie kilkanaście dni temu Elblągiem wstrząsnął chuligański wybryk grupki młodych mężczyzn. Chłopcy pozowali do zdjęć w samej bieliźnie, z piwem w ręce przy… pomniku św. Jana Pawła II. „Co się dzieje z elbląską młodzieżą?” - pytano.

W nocy z soboty na niedzielę młodzież będzie bawić się zamkniętym pomieszczeniu, najprawdopodobniej na zewnątrz nikt nawet nie usłyszy muzyki. Jednak nie łudźmy się, że rano ta zabawa się zakończy. „Devils Night” w przyszłości zbierze swoje żniwo. Tylko wtedy już nie pytajmy: „co się dzieje z ludźmi?”

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..