Nowy numer 03/2020 Archiwum

Agapa u franciszkanów

Ojcowie zapraszają chętnych na Eucharystię przed uroczystością zesłania Ducha Świętego.

23 maja o godz. 21 w kościele św. Pawła (o. franciszkanie) rozpocznie się uroczysta Msza św. przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Liturgią Słowa zostaniemy wprowadzenie w tajemnicę Pięćdziesiątnicy. W czasie liturgii będzie miał miejsce chrzest, odnowa przyrzeczeń chrztu świętego, wspólna prośba o odnowienie darów Ducha Świętego, namaszczenie poświęconym olejem i modlitwa uwielbienia Jezusa Zmartwychwstałego.

Po liturgii odbędzie się agapa w auli Domu Parafialnego. Organizatorzy zapraszają wszystkie grupy i wspólnoty parafialne, wszystkich parafian oraz gości z innych parafii do wspólnej modlitwy.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama