Nowy numer 04/2020 Archiwum

Zaśpiewają dla Pana

Festiwal Pieśni Religijnej dla mieszkańców Żuław i Mierzei Wiślanej odbędzie się już w najbliższą sobotę 23 maja w Kmiecinie. Na scenie wystąpią zespoły wokalne, chóry, soliści.

„Śpiew i muzyka pochodzą z nieba” - tymi słowami zaczerpniętymi z nauczania Benedykta XVI ks. Józef Kożuchowski, proboszcz parafii św. Jadwigi Królowej w Kmiecinie zaprasza na Festiwal Pieśni Religijnej mieszkańców Żuław i Mierzei Wiślanej.

Udział w wydarzeniu zapowiedziało 16 zespołów i 12 solistów. Są wśród nich elblążanie, młodzież i dzieci z Malborka oraz Sztumu.

Obok dobrej zabawy impreza ma służyć rozwojowi życia duchowego i pogłębieniu zamiłowania do sztuki religijnej. Dla uczestników jest to również doskonała okazja do zdobycia doświadczenia scenicznego.

Zdaniem ks. Józefa Kożuchowskiego, festiwal może pomóc w budowie więzi mieszkańców Polski Północnej.

Festiwal w Kmiecinie rozpocznie się Mszą św. o 11.00.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama