Nowy numer 07/2020 Archiwum

Wyjątkowy koncert

Kompozytor Józef Skrzek wystąpi w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku

Już w najbliższą sobotę (23 maja) w kościele św. Bartłomieja na starym mieście w Pasłęku po raz drugi na zabytkowych organach Andreasa Hildebrandta zagra polski wybitny kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista - Józef Skrzek. Koncert rozpocznie się o godz. 19. Wstęp jest bezpłatny.

Kompozytor swój występ dedykuje zmarłemu bratu Janowi. Koncert zatytułowany „Z miłości jesteś” będzie niezwykle wyjątkowym wydarzeniem muzycznym, podczas którego publiczność będzie mogła wysłuchać utworów skomponowanych do słów Św. Jana Pawła II, Romana Brandstaettera, Aliny Skrzek oraz fragment nowej kompozycji o Pasłęku do tekstu Heleny Górko.

Patronat nad koncertem objął Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski oraz Starosta Powiatu Elbląskiego Maciej Romanowski przy wsparciu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa.

Organizatorem imprezy jest Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku.
     

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama