Nowy numer 03/2020 Archiwum

Muzyczne Boże Ciało

Wielkie uwielbienie rozpocznie się w Godzinie Miłosierdzia Bożego w Ryjewie. Ks. Krzysztof Sękuła zaprasza na koncert wszystkich, którzy lubią dobrą muzykę.

Na scenie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ryjewie wystąpi zespół ewangelizacyjny Adoration Group. Członkowie grupy pochodzą z Olsztyna i Szczytna.

- Koncert będzie miał charakter uwielbienia Boga obecnego w Najświętszej Eucharystii - informuje ks. Krzysztof Sękuła, proboszcz parafii bł. Michała Kozala.

Koncert uwielbienia: uroczystość Bożego Ciała, 4 czerwca, godzina 15. „Stańmy się świadkami tego wydarzenia” - apeluje organizator.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama