Nowy numer 41/2019 Archiwum

Piękne kadry uzdolnionej amatorki

Zakochana w Paryżu elblążanka podzieliła się swoimi „Zapiskami z podróży.” Miłośnicy fotografii spotkali się na wernisażu Anny Gajewskiej.

- Znam Anię prywatnie i wiem, że pasjonuje się tym, co robi. Zdjęcia, które  możemy tu obejrzeć pokazują, że jest w tym naprawdę dobra - mówi pani Dorota. Kobieta była jedną z kilkudziesięciu osób, które w poniedziałkowe popołudnie przyszły na otwarcie wystawy zdjęć Anny Gajewskiej pt. „Zapiski z podróży.”

Najwięcej fotografii jest z Paryża. - Tam jestem najczęściej i zawszę znajdę chwilę, by zrobić zdjęcie - tłumaczy Anna Gajewska. Odwiedzający wystawę mogą także obejrzeć ujęcia z Rzymu i Londynu. Nie zabrakło również sycylijskich i hiszpańskich widoków.

Są to zdjęcia, które zainspirowały autorkę. - Nie było klucza, według którego dobierałam je na tę wystawę - przyznaje. 

Anna Gajewska ma zapisane w pamięci miejsca, które powinna sfotografować. Robi to w czasie kolejnych wyjazdów. Nierzadko jedno miejsce fotografuje wiele razy, w różnych porach roku i przy różnej pogodzie.

- Kocham miejsca, w których była moja siostrzenica. Mam z nich miłe wspomnienia, szczególnie z Paryża i Hiszpanii - mówi pani Joanna.

- Lubię oglądać i zwiedzać. Jestem zadowolona, że tu dziś przyszłam - dodaje pani Teresa.

Anna Gajewska pochodzi z Elbląga. Jest licencjonowanym pilotem wycieczek, podróżniczką, miłośniczką europejskich szlaków. 

- Nawet nie przypuszczałam, że jest tak dobrym fotografem. Nie zapominajmy, że jest amatorką. Zaprezentowane zdjęcia dla mnie są super - przyznaje pani Dorota.

Wystawę „Zapiski z podróży” można oglądać do końca sierpnia w filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Ogólnej.  
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL