Przygotowania do XXIII EPP są już bardzo zaawansowane. Ogarniamy sprawy organizacyjne, a więc dość dużo w grupie się dzieje – mówi ks. Marek Piedziewicz, przewodnik grupy „Adalbertus” Prabuty-Susz. – Sporo parafian okazało wielkie serce i indywidualnie bądź całymi rodzinami pokryli koszty pielgrzymki młodzieży, która nie może pozwolić sobie na taki wydatek. XXIII Elbląska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę wyrusza już za kilka dni.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








