Nowy numer 41/2019 Archiwum

Tam usłyszysz głos Boga!

Z najbliższym numerem "Gościa Elbląskiego" ukaże się specjalny dodatek o sanktuariach naszej diecezji.

"Aby posłyszeć wewnętrzny głos Boga, potrzeba szczególnych miejsc uświęconych Bożą obecnością i naznaczonych „stelą” Bożej interwencji. Są to z reguły sanktuaria - miejsca uświęcone przez Pana Boga, a wyznaczone przez Kościół i namaszczone modlitwą wiernych" - zwraca się do wiernych naszej diecezji bp Józef Wysocki we wstępie specjalnego dodatku o Sanktuariach Diecezji Elbląskiej.

Na łamach tej bezpłatnej gazety można znaleźć zdjęcia i opisy 11 sanktuariów diecezjalnych, wraz z danymi adresowymi i datami uroczystości odpustowych. Zachęcamy do lektury oraz do pielgrzymowania do tych miejsc. "Niech ożyją pielgrzymkowe szlaki!" - apeluje bp Wysocki.

Dodatek "Sanktuaria Diecezji Elbląskiej" zawiera opisy: Pomezańskiego Sanktuarium Świętej Rodziny w Ryjewie, Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej, Sanktuarium Relikwii Krzyża Świętego w Elblągu, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II w Elblągu-Stagniewie, Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Elblągu, Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Dzierzgoniu, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Łęgowie, Sanktuarium św. Wojciecha w Świętym Gaju, Sanktuarium św. Antoniego w Suszu oraz Sanktuaria bł. Doroty w Mątowach Wielkich i Kwidzynie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL