Nowy numer 03/2020 Archiwum

O której na cmentarz?

Sprawdź, gdzie i o której godzinie odbywają się uroczystości Wszystkich Świętych w twojej miejscowości.

ELBLĄG

Agrykola

Uroczystość Wszystkich Świętych jest świętem patronalnym parafii Wszystkich Świętych prowadzonej przez księży Marianów.

W tamtejszym kościele (ul. Agrykola 7) odprawiona zostanie suma odpustową o 11.30, której będzie przewodniczył ks. bp Jan Styrna. 

Po Mszy św. udamy się w modlitewnej procesji żałobnej po naszym cmentarzu pod Krzyż Katyński. Zmiany w komunikacji przy Agrykoli tutaj.

 

Dębica

Msza święta zostanie odprawiona o godz. 12. w tzw. Starej Kaplicy. Dojazd na cmentarz w Dębicy (ul. Łęczycka) tylko komunikacją miejską. Rozkład i zmiany w kursowaniu autobusów tutaj.

 

Św. Wojciech

Msza Święta o godz. 14. (ul. Wiejska 4), po niej procesja na cmentarz połączona z modlitwą za zmarłych.

 

PARAFIE DIECEZJI ELBLĄSKIEJ

CZARNE DOLNE

Msza św. w kościele będzie o 9.00, a na cmentarzu o 12.00. Bezpośrednio po tej Mszy świętej, na cmentarzu odbędzie się procesja połączona z błogosławieństwem grobów naszych bliskich zmarłych.

 

DOBRZYKI

Msze święte w kościołach parafialnych: Siemiany - 8.30, Jerzwałd - 10.00; Dobrzyki - 12.00. Modlitwy na cmentarzu komunalnym w Dobrzykach o 13.30.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama