GN 24/2018 Archiwum

Będzie działał w tobie

Tuż przed rozpoczęciem Jubileuszowego Roku Miłosierdzia mieszkańcy Elbląga będą modlić się w czasie „Wieczoru Chwały”.

- „Wieczór Chwały” to spotkanie, podczas którego uwielbiamy Pana Boga - mówi kl. Damian Sikorski. - Modlimy się za mieszkańców Elbląga, władze miasta - kontynuuje.

Najbliższy „Elbląski Wieczór Chwały”  odbędzie się 5 grudnia w kościele Wszystkich Świętych przy ul. Agrykola. Rozpoczęcie o godzinie 18.

Jak wskazują organizatorzy modlitwa ta jest okazją do „spotkania Miłosiernego Pana, spotkania, którego nie możemy przegapić”. „Jezus pragnie abyś był świadkiem Jego Miłosierdzia i abyś głosił Jego Miłosierdzie. Oddaj chwałę Jego imieniu, a On będzie działał w tobie!”   

Najbliższy „Elbląski Wieczór Chwały” będzie również okazja do głębszego przygotowania się do przeżycia Jubileuszowego Roku Miłosierdzia, który rozpocznie się 8 grudnia.

Pierwszy „Elbląski Wieczór Chwały” zorganizowano z okazji rozpoczęcia Roku Wiary. Planowano, że ostatnie modlitewne spotkanie odbędzie się na jego zakończenie. - Okazało się jednak, że jest potrzeba, by były one kontynuowane - przypomina kl. Damian.

Od lat „Elbląski Wieczór Chwały” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta.

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma