Każdy z was może przejść przez bramę. Można to zrobić podczas dzisiejszego albo jutrzejszego spotkania – powiedział do młodzieży, tuż przed otwarciem Bramy Miłosierdzia, ks. Tomasz Wieczorek. 17 i 18 oraz 19 i 20 listopada w hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu odbyły się rekolekcje „Chcemy słuchać Boga – CSB Betania”. Osoby, które zdecydowały się przejść przez bramę, były liczone. Organizatorzy rekolekcji chcieli się dowiedzieć, ile osób zdecydowało się na ten krok.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








