Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Artur Chojecki nowym wojewodą

Artur Chojecki został mianowany przez premier Beatę Szydło wojewodą warmińsko-mazurskim. Zastąpi na tym stanowisku Mariana Podziewskiego, który sprawował ten urząd przez ostatnie 8 lat.

Chojecki ma 41 lat i pochodzi z Elbląga. Należy do Prawa i Sprawiedliwości – w ostatnich latach był bliskim współpracownikiem Jerzego Szmita, obecnego wiceministra infrastruktury i budownictwa. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Nowy wojewoda warmińsko-mazurski ma 41 lat. Pochodzi z Elbląga. Jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Przez ostatnie 5 lat był wiceprzewodniczący sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego. Jest członkiem Akcji Katolickiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma