Propozycja na lipiec

Dziś rusza rejestracja uczestników ŚDM Kraków 2016.

Światowe Dni Młodzieży to nie spotkanie dla samotników. Wszyscy udają się na nie zorganizowanych grupach. Diecezjalne Centrum Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Elbląskiej zarejestrowało makrogrupę. Diecezjalni koordynatorzy liczą, że z naszej diecezji na spotkanie wyjedzie około 1000 młodych osób.

Kapłani organizujący grupy na wyjazd do Krakowa proszeni są o deklarację zorganizowania jej oraz zgłoszenie do ks. Wojciecha Skibickiego, koordynatora przygotowań, do końca lutego. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail sdm2016@mde.elblag.pl. Jedna grupa maksymalnie może liczyć 150 osób.

W wiadomości zwrotnej organizator grupy otrzyma dane dostępu do konta rejestracji oraz kod (numer) grupy. Od tego momentu będzie on mógł dokonać szczegółowej rejestracji grupy, podać dane uczestników, wybrać pakiet pielgrzyma oraz dokonać płatności.

Należy pamiętać, że grupa musi posiadać ten sam tryb uczestnictwa w ŚDM (tzn. takie same daty przyjazdu i wyjazdu, wybrać jeden pakiet pielgrzyma, jeden język).

Informacje o powstających grupach oraz planowanym wyborze Pakietu Pielgrzyma sukcesywnie będą podawane na stronie internetowej mde.elblag.pl.

W Światowych Dniach Młodzieży uczestniczą osoby w wieku od 15 do 35 lat. Wszyscy zainteresowani wyjazdem proszeni są o sprawdzenie czy w parafii organizowana jest grupa. Jeśli nie można zgłaszać się bezpośrednio do Diecezjalnego Centrum ŚDM, tel. 609299680 lub e-mail sdm2016@mde.elblag.pl. 

Światowe Dni Młodzieży trwać będą od 25 do 30 lipca 2016 roku.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..