Nowy numer 14/2020 Archiwum

Zauważyć ten "Moment"

- Warto korzystać z życia, bo trwa ono tylko przez chwilę - opowiada Jakub Kosobudzki.

- Świat współczesny: nienawiść, ból, cierpienie, smutek, śmierć. Ile jest momentów w naszym życiu, gdy nie umiemy docenić tego, co nas otacza? - pyta w swoim autorskim filmie Jakub Kosobudzki.

- Nasze życie składa się z wielu momentów kiedy upadamy i podnosimy się. To my decydujemy jak się ono potoczy - zapewnia w dalszej części filmu.

„Moment” to trzyminutowa refleksja o współczesnym świecie młodego, pochodzącego z Elbląga twórcy. - Mam nadzieję, że film ten zmieni wasze myślenie i zaczniecie żyć! - wyraża nadzieję Jakub.

„Moment” to efekt kilkumiesięcznych przemyśleń debiutującego filmowca, trzymiesięcznej pracy nad obrazem oraz dni spędzonych na montażu.

- Mój pierwszy autorski film, który ma na celu uświadomienie nam, że warto korzystać z życia, bo trwa ono tylko przez chwilę, a tym samym namawia nas do odstawienia myśli o przyszłości i umartwiania się nad swoim losem - informuje o istocie produkcji Jakub.

W ciągu zaledwie kilku dni jakie upłynęły od premiery film „Moment" obejrzało ponad 5 tys. osób. "Dobra robota, film jest super, głęboko przemyślany, każde zdanie to nowe przesłanie. Jestem zachwycona" - napisała w komentarzu Ewa Dyba, internautka. "Nie należy przegapić tak wspaniałego talentu" - dodała.

Jak wam podoba się debiut Jakuba? Zapraszamy do obejrzenia filmu „Moment”.

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

  • DNA
    13.01.2016 11:17
    Słabiutki przykład amatorszczyzny, w złym wydaniu. Kilka bezładnych widoczków i napuszony komentarz. Doceniam dobre intencje Autor... ale do skończonego i przemyślanego dzieła to daleko. Brak pomysłu i chaos obrazowy. Nijakość dość pretensjonalna.Ale tak to jest z debiutami.
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama