Nowy numer 04/2020 Archiwum

Przemienienie żegna karnawał przejdź do galerii

W czasie wspólnotowego balu nie zapomniano zatańczyć poloneza.

- Tak wspólnota Przemienienie żegna karnawał - cieszy się Dorota, która w czasie zabawy pełniła funkcję wodzireja. Jak zaznacza ks. Piotr Bryk wspólnota wychwala Pana Boga na różne sposoby. Wspólna zabawa to podziękowanie Panu Bogu za to, że jesteśmy jego dziećmi.

W czasie balu, który odbył się w kościele Bożego Ciała w Elblągu nie zabrakło zabawy przy piosence „Jedzie pociąg z daleka”, argentyńskiego tanga czy też greckiej zorby. Nie zapomniano zatańczyć poloneza.  

- Zabawa bardzo mi się podoba - mówi Grażyna. - Osoby będące we wspólnocie też lubią się bawić - uśmiecha się Halina. - Ta zabawa pokazuje, że ludzie w różnym wieku potrafią się spotkać i miło spędzić czas - zaznacza.

Bal karnawały wspólnoty Przemienienie poprzedziła Msza św.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama