Nowy numer 38/2023 Archiwum

Primo - przyślij. Secundo - głosuj! przejdź do galerii

To już ostatni moment, aby przysłać do nas swoją walentynkę i wygrać nagrodę. Na wasze prace czekamy jeszcze do godz. 22. Wtedy też zakończy się możliwość głosowania.

Święty Walenty ma powody do zadowolenia. Proste gesty sprowokowane wspominaniem go w kalendarzu liturgicznym (14 lutego to data jego męczeńskiej śmierci) umacniają miłość i są dobrym pretekstem do okazania czułości.

Dwa lata temu papież Franciszek mówił do 25 tysięcy narzeczonych na placu św. Piotra z okazji Dnia Zakochanych. Przypomniał codzienne gesty budujące miłość, prosił, by nauczyć się i używać trzech zwrotów: „przepraszam, czy mogę”, „dziękuję” oraz „przebacz mi”. Papież tłumaczył, że grzeczność i poczucie taktu są cechami prawdziwej miłości.

Od poniedziałku na stronach gosc.pl trwa konkurs walentynkowy „Kocham. Jak to trudno powiedzieć!”, przeznaczony przede wszystkim dla narzeczonych i par małżeńskich.

Nasza walentynkowa zabawa jest jeszcze jedną okazją, by postawić krok na drodze do oczyszczenia, umocnienia czy ożywienia miłości. Kochający się ludzie mają dobrą wolę, ale brakuje im odwagi, zachęty czy może pretekstu, by zawalczyć o miłość jeszcze większą.

Do godz. 22 w niedzielę 14 lutego możesz przysłać do nas na adres: elblag.@gosc.pl walentynkę dla Niej lub dla Niego.

My opublikujemy ją na naszej stronie, a ty wyślij Adresatce/Adresatowi link do walentynki. Wtedy z pewnością ją przeczyta.

Najpiękniejsze walentynki – zdaniem internautów i jury – zdobędą nagrody.

W sobotę 13 lutego od godz. 14 najciekawsze walentynki będą czytać na antenie redaktorzy Radia eM. Tutaj możesz posłuchać audycji na żywo: http://radioem.pl/Sluchaj

Walentynki można zobaczyć oraz zagłosować na najpiękniejszą TUTAJ.

Zasady i pomoce do walentynkowego konkursu TUTAJ.

 

Nazwiska laureatów naszego konkursu opublikujemy we wtorek 16 lutego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast