Nowy numer 04/2020 Archiwum

Walentynki mogą być codziennie

Najważniejsze święto zakochanych to rocznica ślubu.

- Dzień św. Walentego to dla nas dobra okazja do zrobienia czegoś miłego. Dania uroczego podarunku w postaci czekoladek lub innego drobiazgu - mówią Hanna i Grzegorz Oberlandowie.

Jak mówią, nie do końca podoba im się obecna komercjalizacja tego dnia. - Na jej fali niektórzy chcą, niemalże na siłę, z wielką pompą, obchodzić to święto. Dla nich niezbędne są wielkie bukiety kwiatów, balony itp. - mówią. - My staramy się, aby w naszym małżeństwie „walentynki” były każdego dnia - niekiedy w zabieganiu jest to „tylko-aż” uśmiech, miły gest, pocałunek.

Ten szczególny dzień zakochani mogą wykorzystać jako okazję do bycia razem, bliżej. Do tego, by zacząć stwarzać swoją własną tradycję. - Dla nas osobiście najważniejszym świętem zakochanych jest rocznica naszego ślubu - opowiadają Hanna i Grzegorz.

Małżeństwem są od 33 lat, a członkami Domowego Kościoła - od 13.

--------------

Przypominamy o konkursie walentynkowym. Bliższe informacje TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama