Nowy numer 04/2020 Archiwum

Będzie działał w tobie

Duch Święty chce ci dać więcej, niż możesz sobie wyobrazić!

20 lutego, o godzinie 19 rozpocznie w parafii Wszystkich Świętych w Elblągu (ul. Agrykola) rozpocznie się Wieczór Chwały.

Modlitwa ta „to okazja do spotkania Boga twarzą w twarz. Spotkania, którego nie możemy przegapić. Duch Święty pragnie wylewać na ciebie zdroje Swoich łask. Przyjdź koniecznie! On czeka na ciebie! On chce cię obdarować radością i pokojem. Duch Święty chce ci dać więcej, niż możesz sobie wyobrazić! Oddaj chwałę Panu, a On będzie działał  tobie!” - zapewniają organizatorzy.

- Duch Święty przychodzi do nas ze swoją mocą. Obdarza nas wielkością i różnorodnością swoich darów. Mamy się nimi dzielić nawzajem. A przede wszystkim chce On abyśmy trwali w radości i pokoju z Chrystusem - dodaje kl. Damian.

Modlitewne czuwanie poprzedzi Msza św. (godz. 18).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama