Nowy numer 42/2019 Archiwum

Klerycy recytują wiersze

Gala laureatów konkursu już w najbliższą sobotę.

W najbliższą sobotę o 19.30 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu odbędzie się gala laureatów IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla kleryków.

Jak informuje ks. dr Grzegorz Puchalski, rektor WSD, do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się największa liczba uczestników.

Do poniedziałku swój udział zadeklarowało 29 kleryków. 19 osób zgłosiło się do recytacji. 4 wykona piosenkę poetycką. Wystąpią oni z akompaniamentem, co zwiększa liczbę uczestników konkursu.

Z WSD w Elblągu w konkursie zdecydował się wziąć udział jeden kleryk.

Liczba uczestników IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego może się jeszcze zmienić, ponieważ zgłoszenia są wciąż przyjmowane.

Współorganizatorami konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury oraz Fundacja Przyjaciół WSD Amicus.

Galę laureatów uświetni koncert Joanny Lewandowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL