Czciciele Bożego Miłosierdzia 3 kwietnia modlili się w sanktuarium Chrystusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej. Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił bp Józef Wysocki. – Trzeba być mądrym człowiekiem, by widzieć i rozeznawać znaki, które się dokonują w naszym świecie – zaznaczył bp Wysocki i dodał: – Są pewne znaki, które mówią nam o Bożej interwencji. Jednym z nich było ustanowienie przez św. Jana Pawła II Święta Miłosierdzia Bożego.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








