Nowy numer 42/2019 Archiwum

Caminowicze ruszają w trasę

Elbląski Klub Przyjaciół Drogi św. Jakuba inauguruje sezon wędrowania.

Klubowicze przejdą malowniczym i urozmaiconym elbląskim odcinkiem Pomorskiej Drogi św. Jakuba (ok. 100 km).

Pierwszy etap wędrówki w niedzielę, 17 kwietnia, rozpocznie się w Braniewie i zakończy we Fromborku. Zbiórka o godz. 9 przed braniewską Bazyliką.

- Pierwszy etap wędrówki to ok. 17 km łatwej i ślicznej drogi. Wstępnie zgłosiło się już wielu chętnych - mówi Tamara Frączkowska, animatorka elbląskiego klubu. - Każdy, jak prawdziwy wędrowiec, sam organizuje sobie dojazd, dobre buty, jedzenie, picie i dba o własne bezpieczeństwo - dodaje.

Z Elbląga można wyjechać do Braniewa o 7.30 (Dworzec PKS) albo o 7.40 (bus przed Dworcem). Z Fromborka powrót po godz.14. W kolejne weekendy planowane są wędrówki następnymi etapami.

Do zobaczenia na szlaku!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL