Nowy numer 08/2024 Archiwum

Pokochaj Słowo Boże

Przewodnikami w czasie kursu będą uczniowie idący z Jerozolimy do Emaus.

Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Elblągu (ul. Robotnicza 69) zaprasza na kurs Emaus. Spotkania odbędą się od 3 do 5 czerwca. Nad całością czuwa o. Przemysław Ilski CSsR.  

Jak informują organizatorzy kurs Emaus skierowany jest do osób, które chcą doświadczyć spotkania z Jezusem oraz do tych wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Nim w Jego Słowie. Pomaga on w odkryciu tego, jak czytać Biblię, aby ją rozumieć.

„Przewodnikami na tej drodze są uczniowie podążający z Jerozolimy do Emaus (Łk 24,13-35). W czasie wędrówki dołącza do nich Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa” - czytamy w ogłoszeniu.

Na tej drodze może znaleźć się każdy z nas. „Również ciebie Jezus zaprasza do tego samego! Pragnie, by i twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc nawiązywał głębszą relację z Jezusem - Słowem, który jest odpowiedzią na wszystkie twoje pytania i najgłębsze pragnienia” - zapewniają organizatorzy.

Udział w kursie może wziąć każdy. Osoby, które odbyły już kurs Nowe Życie najnowszą propozycję ojców redemptorystów mogą potraktować jako kolejny krok na drodze duchowego rozwoju.

Zgłoszenie: przemil1@o2.pl lub 785 321 157. Koszt udziału w kursie 50 zł.
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy