Nowy numer 11/2019 Archiwum

Dzień rozmnożonych nagród przejdź do galerii

To już 10. rok z rzędu elbląscy marianie przygotowują atrakcje dla wiernych.

- W związku z tym, że jest to już dziesiąty, jubileuszowy Festyn Wszystkich Świętych, w tym roku następuje cudowne rozmnożenie nagród - mówił ks. ks. Stanisław Drozdowski MIC, proboszcz elbląskiej parafii pw. Wszystkich Świętych.

To właśnie loteria fantowa cieszyła się największą popularnością tegorocznej zabawy. - A to dlatego, że każdy los wygrywa. A główna nagroda w tym roku nie jest jedna, ale dwie - opowiadał kapłan.

Losy można było kupić na stoiskach, ale także wygrać. - Ja swój los zdobyłem, strzelając z łuku - opowiada mały Maciej. - Nic trudnego, wystarczyło w trzech strzałach zdobyć 25 punktów lub trafić w środek tarczy - dodaje. Choć mówi, iż to "nic trudnego", dopiero za trzecim razem zaliczył próbę.

Organizatorzy festynu, czyli elbląscy marianie, przygotowali dla swoich parafian, obok loterii fantowej, także mnóstwo innych atrakcji.

Najwięcej radości oczywiście zażyli najmłodsi. Dla nich przygotowano nie tylko typowe festynowe zabawy. Mogli oni uczestniczyć w spartakiadzie, meczu "Mamy kontra córki", turnieju "piątek" piłkarskich, pokazach "Mam Talent".

Starsi zaś mogli sprawdzić swoją wiedzę w zmaganiach "Jeden z dziesięciu".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL