Nowy numer 50/2018 Archiwum

Czas wielkiej radości

Światowe Dni Młodzieży to nie tylko spotkanie z papieżem Franciszkiem w Krakowie.

Dla wielu osób najważniejszym wydarzeniem tegorocznych wakacji będą Światowe Dni Młodzieży. Ich jednak, bez konkretnych przygotowań, dobrze przeżyć się nie da.

Młodzież, która chciała wziąć udział w tym międzynarodowym wydarzeniu od miesięcy uczestniczyła m.in. w spotkaniach formacyjnych, peregrynacji symboli ŚDM. Nie tylko tworzyła grupy na wyjazd do Krakowa, ale przede wszystkim zawiązywała wspólnoty, w których przeżyje te dni.

W Elblągu czasem poświęconym na duchowe przygotowania do ŚDM były poniedziałkowe wieczory. Wiele osób spotkania w kościele Bożego Ciała wpisało w swój tygodniowy plan zajęć. Dzięki nim wiedzą, po co jadą do Krakowa i na co mogą tam liczyć. Z pewnością się nie rozczarują.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy