Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie tylko dla odważnych

Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Niech Oblicze Twe przenika duszę mą ”.

Trwają już ostatnie przygotowania do pielgrzymki rowerowej z Elbląga na Jasną Górę. W tym roku odbędzie się ona po raz siódmy. W roku ubiegłym liczba uczestników była stosunkowo duża. Organizatorzy mają nadzieje, że w tym będzie jeszcze większa.  

- Pielgrzymowanie i szukanie Pana Boga to niezapomniane wrażenia dla każdego z nas, niekiedy stają one się prawdziwym wyzwaniem. Każdy uczestnik na pewno może zaczerpnąć dla siebie chociażby odrobinę łaski, jaką Bóg wlewa w jego serce - zapewnia, zapraszając do wspólnego pielgrzymowania, ks. Krzysztof Sękuła.

Tym razem pielgrzymka będzie dziękczynieniem za dar obecnego roku. Roku  Miłosierdzia Bożego, 1050. rocznicy chrztu Polski i Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

- Pragniemy złożyć u stóp ukochanej Matki przebłagania i prośby naszych rodzin i własne. Nade wszystko pragniemy podjąć trud przemiany naszych serc, naszego życia - kontynuuje ks. Krzysztof.

Do udziału w pielgrzymce zaproszeni są nie tylko odważni, ale także, ci którym odwagi brakuje. Zapisy wciąż trwają. Wszyscy, którzy choć przez chwilę poczuli chęć wspólnego pielgrzymowania rowerem na Jasną Górę proszeni są o kontakt z organizatorami (tel. 515 164 250 lub 667 280 150).

Pielgrzymi z Elbląga wyruszą 5 sierpnia. Na Jasną Górę dotrą 11 sierpnia. W tym roku towarzyszyć im będą słowa: „Niech Oblicze Twe przenika duszę mą”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma