Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Błogosławieni miłosierni

Młodzi, którzy przybyli do Polski na ŚDM, wybrali również naszą diecezję jako miejsce pobytu przed krakowskim spotkaniem z papieżem. Nie zawiedli się. Już od pierwszego dnia urzekła ich polska gościnność.


Trwają wakacje. Jedni jadą do Krakowa na ŚDM, inni będą uczestniczyć dzięki transmisjom. Agata Bruchwald Są też ci, którzy goszczą pielgrzymów w swoich domach. W Elblągu czas poprzedzający spotkanie z Ojcem Świętym postanowiło spędzić prawie 50 osób.

Bez problemu znalazły otwarte domy i rodziny, które ich do siebie zaprosiły. Ale dlaczego miałoby być inaczej? Każdy przecież wie, że „gość w dom – Bóg w dom”.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma