Nasza mała tradycja przejdź do galerii

- Cieszymy się, że tegoroczny piknik zbiega się z rozpoczęciem Tygodnia Wychowania, bo przecież wszystkim zależy na dobrym wychowaniu naszych dzieci - mówi J. Parasiak.

- Piknik rodzinny jest już naszą stałą, wieloletnią tradycją. Każdy rok edukacji rozpoczynamy Mszą Świętą oraz wspólną zabawą dzieci, rodziców i przyjaciół naszej placówki - mówi Jolanta Parasiak, prezes Niepublicznego Przedszkola im. bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu. - Tegoroczny piknik jest wyjątkowy, ponieważ świętujemy 10-lecie istnienia przedszkola - dodaje.

Jak mówi =, poprzez tę zabawę stowarzyszenie kierujące placówką chce podziękować wszystkim osobom angażującym się w życie przedszkola. - Dziękujemy za to, że są przez te lata z nami i wspierają nas w różnych dziedzinach i aspektach - wyjaśnia J. Parasiak.

Podkreśla, że wyjątkowo cieszy się, że tegoroczny piknik zbiega się z rozpoczęciem Tygodnia Wychowania w polskim Kościele. - Nam wszystkim bowiem zależy na dobrym wychowaniu naszych podopiecznych, a poprzez wspólną modlitwę i zabawę realizujemy te najważniejsze jego aspekty.

Podczas rodzinnego pikniku, na który przybyli zarówno rodzice obecnych wychowanków przedszkola, jak i jego absolwenci dzieci mogły uczestniczyć w wielu różnych grach i zabawach. Obejrzały także przedstawienie o piratach, uczestniczyły w szybkim kursie tańca, mogły również zmierzyć się ze swoimi rodzicami w grze w szachy czy postrzelać do tarczy i puszek. - A hitem jak zwykle jest malowanie buziek - podsumowuje pani prezes, wskazując na długą kolejkę do pań wizażystek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..